طلق چراغ بی ام و تعویض تعمیر چراغ F10 بی ام دبلیو BMW 528 طلق چراغ بی ام و

تلق بی ام و تعویض تلق ، تعمیر چراغ F10 بی ام دبلیو BMW 528 طلق چراغ بی ام و

BMW528 قیمت طلق چراغ,فروش طلق بی ام و فروش چراغ ال ئی دی ادپتیو528,حبابی چراغ بی ام و headlight LED Adaptive,BMW 523i,BMW 520i,BMW 528i,F10 BMW 528i تعویض شیشه طلق چراغ بی ام و,تعمیر چراغ جلو بی ام دبلیو,قیمت طلق چراغ بی ام و,فروش شیشه چراغ,لامپ زنون,چراغ زنبوری,آنجل,دیلایت,زنون,یونیت خشابی,ترانس

فروش شیشه طلق بی ام و سری5 ، تعمیر اصلی F10 بی ام دبلیو BMW 528 قیمت تعویض طلق چراغ بی ام و

تعمیر چراغ BMW528 قیمت طلق چراغ,فروش طلق بی ام و فروش چراغ ال ئی دی ادپتیو528,حبابی چراغ بی ام و
BMW528 قیمت طلق چراغ,فروش طلق بی ام و فروش چراغ ال ئی دی ادپتیو528,حبابی چراغ بی ام و

فروش شیشه طلق بی ام و سری5 ، تعمیر اصلی F10 بی ام دبلیو BMW 528 قیمت تعویض طلق چراغ بی ام و

تعویض شیشه طلق چراغ بی ام و,تعمیر چراغ جلو بی ام دبلیو,قیمت طلق چراغ بی ام و,فروش شیشه چراغ,لامپ زنون,چراغ زنبوری,آنجل,دیلایت,زنون,یونیت خشابی,ترانس

برای ارسال سوال یا درخواست خود در تلگرام  ما اینجا کلیک کنید

Download-Telegram-App-For-PC-Laptop-Windows-XP-7-8-MAC-OS

برای مدل:BMW F10 بی ام و 528 از سال 2011 تا 2016

قیمت تعمیرات و تعویض طلق چراغ بی ام و 528

تعویض طلق چراغ بی ام و سری

5 قیمت جنس هایکپی 2 میلیون تومن

قیمت طلق جنس معمولی 1 میلیون تومن
قیمت طلق دست دوم اصلی 1.5 میلیون

BMW F10 BMW 528i ، 523 ، 520 ، 535

اجرت تعویض طلق 1 میلیون کار
تعویض یک روز با گارانتی

به روش آزمایشگاهی غیر قابل تشخیص است

و تضمینی با چسب مخصوص آلمانی

09121554226 واتساپ

44159850

 

 

 

 

نقد و بررسی بیامو سری 5:

یک لاکچری زیبارویکی از جذاب ترین سدان های سایز متوسط کمپانی بیاموز آلمان ، بیامو سری 5 است. تاریخ تولید این خودرو به اواسط قرن بیستم میلادی بازگرداند. این اتومبیل لاکچری با امکانات منحصر به فردفرد و مدرنی است که دارد ، رویای زیادی دارد که در سایه سایه متوسط و لوکس وجود دارد. در این مقاله به نقد و بررسی بیامو سری 5 موجود در بازار ایران وجود دارد.

ادامه:

بیامو همیشه به نام خوشبختی آواز و لوکس در میان شرکتهای خودروسازی وجود داشته است و به همین دلیل بیشتر کلاسها و سایه های بدنه این خودرو باعث شده است که شما از جمله خودروهای بسیار پرفروش در سراسر دنیا استفاده کنید. بیامو سری 5 سدان سایز متوسط این کمپانی با رقابایی چون مرسدس بنز کلاس E ، تویوتا آریون ، کیا استینگر و دوج چارجز برای پرداخت هزینه است.

 

ادامه مطلب

این بیامایو بین سالهای 2013 تا 2016 با کد اتاق F10 وارد ایران شد و در ایران با نام بیامو 528 لازم بود. در حال حاضر نسل ششم بیامو سری 5 با تغییراتی در بدنه خودرو با کد اتاق G30 از سال 2016 در بازار جهانی ارائه می شود. اگر این خودرو وارد می شود منظره به بازار ایران است اما در طول سال حضور در ایران استفاده کنید ثروتمند و لاکچریپسندی را به سمت خود جذب کنید. از این سری دو مدل 520i و 528i به ایران وارد شده است. از میان این دو مدل 528 در بازار خودرو ایران محبوبیت داشته است.

نمای ظاهری بی ام و سری 5
طراحی خارجی BMW سری 5 از نمای روبرو رو
به طراحی خارجی بی ام و سری 5
بدون زیبایی زیبایی طراحی بدنه بیامو بدون هیچ گونه بحث و جدایی پذیرفته شده است. اگر اهل دنبال اخبار مربوط به خودروهای لاکچری باشید حتماً در نظر گرفته اید که بیامو سری 5 مدل جدید به دلیل طراحی جلوپنجره های کلیوی بیش از اندازه بزرگترین مورد انتقاد قرار گرفته است. اگر این شکل طراحی شده است برای کاهش ساختن گاز CO باعث کمک به شما می شود

 

و از نظر موتور خنک کننده موتور نیز مورد توجه قرار می گیرد ، اما نمی تواند نظر منتقدان را به شما جلب کند ، باید 528 موجود باشد در ایران از سال پیش تولید این شرکت در سال 2010 است و اتاق آن از نوع کد F10 است و انتقاد از آن وارد نشده است.
چراغ جلوهای این نسل از بیامو به چشمان فرشته مشهور هستند و ترکیب زیبایی از خشونت و زیبایی را به نمایش می گذارند ، گفته می شود که به همین دلیل طراحی می شود که باعث می شود

 

یک ماشین اسپرت را به بیاموای سری 5 بزنید. شاید بتوانید اتاق F10 سری 5 را بیاموزید در زمره زیباترین طراحی می کند که این خودرو قرار می گیرد و بسیار جذاب از لطافت و زیبایی در کنار طراحی اسپرت و خشن سوپر سدان مشهور باواریایی است. این شکل از طراحی توانسته است که از طرفداران بیامو در سراسر جهان را راضی نگه دارد.
در این کلاس از خودروها با دامنه قیمتی بالایی که دارند ، مسلما زیبایی طراحی خارجی یکی دیگر از فاکتورهای رضایت کاربران است که بیامو سری 5 موجود در ایران توانسته است از این جهت بسیار بهتر از رقبای خود در این کلاس از جمله مرسدس بنز کلاس E عمل کند .
این خودرو دارای طراحی کشیده شده نسبت به سری قبلی است که در حال حاضر وزن و وزن کمتری نیز نسبت به سایرین دارد. خودروی بیامو سری 5 یک خودروی لوکس و نیمه اسپرت است که به همین دلیل دارای ظاهری حجیم و عضلانی است. این شکل ظاهری جذاب شده است جذابیت بصری این خودرو بسیار چشم نواز است.

طراحی داخلی بیاموز سری 5
نمایندگی فرماندهی و نمایشگر BMW سری 5
نگاهی به کابین و طراحی داخلی BMW 5
ممکن است کمتر از خودرویی جلوگیری کند که نظر شما در طراحی داخلی در بیامو سری 5 است ، صندلی های تمام چرمی و ارگونومیک ، وجود نمایشگر لمسی در بالای داشبورد ، طراحی جالب و جادار صندلی های عقب خودرو در کنار صندوق عقب جادار و بزرگ این مدل از بیامو را به یک ماشین لوکس و اسپرت مورد نیاز نسل جوان تبدیل شده است.
تجهیزات و امکانات لوکسی که بیامو برای این کلاس از خودروهای خود در نظر گرفته شده است بسیار بیش از حد انتظار است ، امکان پذیر است

 

مانند رادار 360 درجه برای تسهیل پارک خودکار ، سیستم کروز کنترل ، وجود شیفتر تعویض در پشت فرمان برای جمله فاکتورهایی است که باعث می شود باید بیامامو سری 5 قیمت بالایی داشته باشید.
تنوع رنگی تودوزی داخل خودرو ، استفاده از متریال با کیفیت و لوکس و امکانات بی نظیر که این خودرو را ارائه می دهد ، باعث می شود که به دلیل کمبود وسایل نقلیه ، سایر برندهای دیگر با بیاموز سری 5 در حال حاضر هستند. فکر نکنید که این مسائل به معنای بی عیب و نقص بودن این خودرو است ، بیامو سری 5 دارای معایبی نیز هست که به هر حال برای افرادی که تصمیم به خرید این زیبای لاکچری ها دارند مهم است. معایبی از جمله قیمت بالا ، هزینه نگهداری سنگین ، حساسیت بالای پیشرفته بیامو به کیفیت بنزین از جمله مواردی است که به همان نسبت به آنها پرداخت می شود.

 

از جمله سایر امکانات این خودرو باید وجود سه حالت مختلف رانندگی ، کروز کنترل تطبیقی ، سنسور نور و باران ، پارکینگ هوشمند ، شارژر وایرلس برای موبایل ، سانفر و سیستم پارک اتوماتیک ذکر شده باشد ، اگر این گزینه فوق العاده باشد ، می تواند باعث ایجاد سرنشینان و راننده شود. در مساعد شدن شما باید باشد.

 

یکی از امکانات فوق العاده بی سیم سری 5 که باعث می شود رقابتی خود را در این عرصه پیشتاز کند ، اگر چرخش عقب فعال شود اگر اجازه دهد که چرخش چرخ عقب را کنترل کند ، این مدل مختصر است که در این خودرو نیز ارائه شده است. است

BMW528 قیمت تعویض طلق چراغ ، فروش طلق بی ام و
فروش چراغ ال ای دی ادپتیو 528 ، حبابی چراغ بی ام و
چراغ جلو LED Adaptive ، BMW 523i ، BMW 520i ، BMW 528i ، F10 BMW 528i
تعویض شیشه طلق چراغ بی ام و ، تعمیر چراغ جلو بی ام دبلیو ، قیمت طلق چرا بی بی و فروش شیشه چراغ ، لامپ زنون ، چراغ زنبوری ، آنجل ، دیلایت ، زنون ، یونیت خشابی ، ترانس

لوازم یدکی بی ام و سری 5 E60 – F10 – G30
لوازم یدکی 528i – لوازم یدکی 522i – لوازم یدکی 525i – لوازم یدکی 522i – لوازم یدکی 533i – لوازم یدکی 535i

Leave a comment