قیمت و تعویض طلق شیشه چراغ جلو بنزٍE250 فروش نو و دست دوم اصلی بنزئی 250 بنز

تعویض طلق;شیشه چراغ جلو;پورشه پانامرا;فروش;اصلی پورش

Benz E250قیمت فروش طلق چراغ جلو بنز

برای ارسال سوال یا درخواست خود در تلگرام  ما اینجا کلیک کنید

Download-Telegram-App-For-PC-Laptop-Windows-XP-7-8-MAC-OS

برای مدل های:BMW 535i , BMW 523i , BMW 520i , BMW 528i از سال 2011 تا 2016

Benz E250قیمت فروش طلق چراغ جلو بنز

 

توضیحات:

قیمت طلق نو  3میلیون تومان

دست دوم 2 تومان

با شماره 09121554226 تماس یا در واتسپ پیام دهید.

 

ررسی طراحی مرسدس‌بنز E250

این سری از مرسدس‌بنزهای E کلاس آخرین وارث عصر طراحی‌های مستقل و درست حسابی شرکت بودند. نه مثل حالا که E شبیه C شده و C شبیه S شده. این خودرو در زمانی طراحی شد که مرسدس هنوز دست به عوام‌فریبی نزده بود. چیزی که می‌بینیم الگوی شاخص یک خودروی نیمه‌لوکس برای تمام تاریخ است. منطق در سرتاسر زبان بصری این خودرو حکم‌فرمایی می‌کند.

مرسدس بعد از سه دوره (نسل دو، نسل سه و نسخه استاندارد همین نسل چهار) که مصرانه روی چراغ‌های جدا از هم کار می‌کرد، سرانجام در فیس‌لیفت نسل آخر یعنی W212 دست از این روش برداشت و چراغ‌های یک‌تکه را وارد مدار کرد. یک ادای احترام سنگین به اولین نسل این E کلاس‌ها. در قسمت انتهایی هم می‌توان فلاش‌بک دوست‌داشتنی را مشاهده کرد. جایی که چراغ‌های مستطیلی کشیده یادآور همان چراغ عقب‌های معروف W124 هستند.

مثل تمام مرسدس‌بنزهای دیگر در این خودرو نیز اثری از اضافه‌کاری و زیاده‌روی دیده نمی‌شود. الهه بازی با زوایا، بی‌آنکه هیجان‌زده شود و همه‌چیز را خط‌خطی جلو ببرد، از همان ابتدا آرامش خود را حفظ کرده و شیشه را در کنار سنگ نگه داشته و برجستگی‌های تیز را از بغل منحنی‌های نرم عبور داده است.

تا اینجا هرچه گفتیم مربوط به مرسدس‌بنز E250 استاندارد بود؛ اما همان‌طور که می‌بینید خودروی امروز ما حکایت دیگری دارد. ترکیب متضاد دو رنگ مشکی و سفید جلوه منحصربه‌فردی به آن بخشیده است. تریم مشکی از جلوپنجره و دمپرهای هوا شروع می‌شود، روی رکاب و فریم آینه ادامه پیدا می‌کند و روی دیفیوزر عقب و اگزوزهای دوبل به انتها می‌رسد. هرچقدر که ایده مشکی کردن عبارت AMG جالب بود، این خطوط مشکی روی بدنه را خیلی دوست نداشتیم.

Leave a comment